Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/userswww/wwwtomek/firmy/templates/gk_magazine/lib/framework/helper.layout.php on line 156

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/userswww/wwwtomek/firmy/includes/application.php on line 536
  • Kategoria: Uncategorised
  • Super User
  • Odsłony: 2665

Regulamin

I Zasady ogólne

1. Właścicielem serwisu e-glogow.pl jest AKnet Tomasz Wadas z siedzibą Głogów 67-200 ul. Gustawa Morcinka 8 tel. 509 737 586; 76 834 23 00
2. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie nie podlega opłacie. Jest darmowe, wymaga jedynie rejestracji w systemie.
3. Za treść ogłoszenia zamieszczonego w serwisie odpowiada wyłącznie osoba, która to ogłoszenie zamieściła i jednocześnie Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności w tej kwestii

II Zasady zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń

1. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z normami prawno-etycznymi obowiązującymi w Polsce.
2. Zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzącymi z przestępstwa.
3. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń - materiałów o charakterze towarzyskim i/lub z podtekstem erotycznym, jeżeli ich treść wskazuje na zamiar ułatwienia bądź nawiązania kontaktów mających cel inny niż matrymonialny.
4. Zabrania się zamieszczania w tej samej kategorii ogłoszeń tego samego produktu lub usługi przez jednego użytkownika.
5. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń zawierających adresy www stron komercyjnych a także reklamy innych serwisów www poprzez podanie ich nazwy. Ogłoszenia takie będą usuwane.
6. Serwis zastrzega sobie prawo przyporządkowania ogłoszeń do właściwej kategorii, biorąc treść ogłoszenia za kryterium.
7. W przypadku stwierdzenia niezgodności tytułu lub treści ogłoszenia z postanowieniami niniejszego regulaminu Darmowych Głogowskich Ogłoszeń, serwis zastrzega sobie prawo do osunięcia takiego ogłoszenia.
8. Portal zastrzega sobie prawo do nie poinformowania użytkownika o wykonaniu powyższej czynności.

III. Konsekwencje złamania regulaminu.

1. W przypadku rażącego naruszenia postanowień niniejszego regulaminu serwis zastrzega sobie prawo do zablokowania, bądź usunięcia konta użytkownika a co za tym idzie tak że wszystkich jego ogłoszeń.
2. W wyjątkowych sytuacjach sprawy dotyczące ogłoszeń mogą zastać przekazane policji.

IV. Jeżeli zauważysz na naszym serwisie ogłoszenie z Twoimi danymi teleadresowymi, którego nie jesteś autorem, skontaktuj się z nami. Fałszywe ogłoszenia zostanie osunięte.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Użytkownik uznaje, za całość praw autorskich, wszystkie znaki towarowe oraz pozostałe prawa własności intelektualnej związane z usługami serwisu należą do portalu.
2. Portal zastrzega sobie prawo do wysyłania reklam i ofert na adres e-mail podany przy dodawaniu ogłoszenia. Przesyłane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66KC.
3. Akceptacja niniejszego regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach Darmowych Glogowskich Ogłoszeń, w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie firmy AKnet Tomasz Wadas" oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy AKnet Tomasz Wadas w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług droga elektroniczną. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany lub zażądać usunięcia swoich danych z bazy danych firmy AKnet Tomasz Wadas.
4. Portal zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników - aktualna wersja regulaminu będzie każdorazowo dostępna na stronach internetowych portalu.
5. Administratorem danych osobowych jest AKnet Tomasz Wadas z siedzibą ul. Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów. tel. 76 834 23 00.
6. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach internetowych portalu.